تمام تلاش تیم بهتیام این بوده است که محتوایی صحیح وقابل‌اعتماد ارائه دهد. محتوایی که با دانش پزشکی و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، در زمینه سلامت افراد جامعه همسو باشد. با این هدف، جمعی از پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف به کمک تیم بهتیام آمدند تا صحت و دقت مطالب ارائه‌شده در بهتیام را بررسی کنند، به شما این اطمینان را بدهند که مطالب موجود در بهتیام هم‌راستای دانش پزشکی است و نگرانی‌های شما را در رابطه با دریافت یک مطلب صحیح کاملاً برطرف کنند. در اینجا می‌توانید با بعضی از اعضای هیئت‌علمی بهتیام بهتیام آشنا شوید:

دکتر سید مرتضی صدر

دکتر صدر، فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال ۱۳۷۴ هستند. از آن زمان تا کنون در زمینه داخلی در درمانگاه‌ها و مطب شخصی‌شان فعالیت دارند. چندین سال است که با گذراندن دوره‌ها و کارگاه‌های تخصصی دیابت، تمرکز بیشتری روی درمان افراد مبتلا به دیابت دارند. در حال حاضر در کلینیک ثمین وابسته به پژوهشکده غدد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مطب شخصی‌شان مشغول به کار هستند.

دکتر محمد محزون قاضیانی

دکتر محزون فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان در سال ۱۳۷۱ هستند. ایشان در حال حاضر عضو انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران و همکار بنیاد بیماری‌های خاص هستند. دکتر محزون یکی از همکاران طرح ۱۰۰ مطب دیابتی در ایران هستند.

دکتر نرگس موسوی

دکتر موسوی فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی در سال ۷۳ از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هستند. ایشان با گذراندن دوره‌های مختلفی از جمله ژنتیک، آموزش دیابت و زخم در حال حاضر در کلینیک‌های مختلفی مشغول ویزیت بیماران دیابتی هستند. دکتر موسوی عضو همکاران طرح ۱۰۰ مطب دیابتی و پژوهشگاه غدد دانشگاه تهران هستند.

شبکه‌های اجتماعی

در حال بارگزاری..
در حال بارگزاری..
در حال بارگزاری..